Pyetper - 10

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Sa shtete ka Azia?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-04-2020, 11:43:13

Si te ulim temperaturen e femijes?

Çorape të lagura në këmbë, ndoshta duket e çuditshme por funksionon. Merrni një palë çorape pambuku dhe i lagni me ujë të ftohtë, pasi i shtrydhni i vini në këmbë, në fillim doemos fëmijëve u jep pak bezdi por pasi kalon kontakti i parë me të ftohtën do të ndihen shumë të lehtësuar.Banjoja me uj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-04-2020, 11:42:52

Si te ulim temperaturen ne kushte shtepie?

Çorape të lagura në këmbë, ndoshta duket e çuditshme por funksionon. Merrni një palë çorape pambuku dhe i lagni me ujë të ftohtë, pasi i shtrydhni i vini në këmbë, në fillim doemos fëmijëve u jep pak bezdi por pasi kalon kontakti i parë me të ftohtën do të ndihen shumë të lehtësuar.Banjoja me uj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-04-2020, 11:42:29

Si te ulim temperaturen?

Çorape të lagura në këmbë, ndoshta duket e çuditshme por funksionon. Merrni një palë çorape pambuku dhe i lagni me ujë të ftohtë, pasi i shtrydhni i vini në këmbë, në fillim doemos fëmijëve u jep pak bezdi por pasi kalon kontakti i parë me të ftohtën do të ndihen shumë të lehtësuar.Banjoja me uj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe