Pyetper - 12

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

12:51
09-04-2020, 15:12:25

Qysh me myt veten?

Asnjehere mos mendo se nuk ka shprese apo se nuk ka rrugezgjidhje. Vetevrasja nuk eshte zgjidhja. Jeta eshte e shenjte dhe e vlefshme per t'u jetuar. Nese mendon se je totalisht pa ndihme dhe nuk sheh me drite ne fund te tunelit, dije se cdo gje ndryshon dhe heret a vone, nje dite, drita do te s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-04-2020, 15:11:56

Si te vetevritem?

Asnjehere mos mendo se nuk ka shprese apo se nuk ka rrugezgjidhje. Vetevrasja nuk eshte zgjidhja. Jeta eshte e shenjte dhe e vlefshme per t'u jetuar. Nese mendon se je totalisht pa ndihme dhe nuk sheh me drite ne fund te tunelit, dije se cdo gje ndryshon dhe heret a vone, nje dite, drita do te s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-04-2020, 15:11:34

Si me vra veten?

Asnjehere mos mendo se nuk ka shprese apo se nuk ka rrugezgjidhje. Vetevrasja nuk eshte zgjidhja. Jeta eshte e shenjte dhe e vlefshme per t'u jetuar. Nese mendon se je totalisht pa ndihme dhe nuk sheh me drite ne fund te tunelit, dije se cdo gje ndryshon dhe heret a vone, nje dite, drita do te s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-04-2020, 15:11:07

Si te bej vetevrasje?

Asnjehere mos mendo se nuk ka shprese apo se nuk ka rrugezgjidhje. Vetevrasja nuk eshte zgjidhja. Jeta eshte e shenjte dhe e vlefshme per t'u jetuar. Nese mendon se je totalisht pa ndihme dhe nuk sheh me drite ne fund te tunelit, dije se cdo gje ndryshon dhe heret a vone, nje dite, drita do te s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-04-2020, 15:10:48

Si te vras veten?

Asnjehere mos mendo se nuk ka shprese apo se nuk ka rrugezgjidhje. Vetevrasja nuk eshte zgjidhja. Jeta eshte e shenjte dhe e vlefshme per t'u jetuar. Nese mendon se je totalisht pa ndihme dhe nuk sheh me drite ne fund te tunelit, dije se cdo gje ndryshon dhe heret a vone, nje dite, drita do te s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Nje hektoliter sa liter ka?

M A X
08-04-2020, 23:07:44
1 Hektoliter ka 100 litra.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Sa ore ka nje dite?

M A X
08-04-2020, 23:05:06
Nje dite ka 24 ore.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Sa minuta ka nje ore?

M A X
08-04-2020, 23:04:36
1 ore ka 60 minuta.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Sa sekonda ka nje minute?

M A X
08-04-2020, 23:03:31
1 minute ka 60 sekonda.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
08-04-2020, 22:03:48

Kur eshte Nata e Kadrit?

Nata e madhe ose Nata e Kadrit (arab. لیلة القدر) është nata në të cilën pejgamberit Muhamed, ndërmjet melekut Xhebrail, i kanë zbritur ajetet e para të Kuranit. Kjo është një nga netët teke në dhjetë ditëshin e fundit të muajit Ramazan. Myslimanët besojnë se në këtë natë, Zoti i bekon të gjithë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe