Pyetper - 4


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Si luhet loja Zhol?

M A X
22-08-2022, 20:31:31
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, erlehta, charlie

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

stellina
10-08-2022, 00:45:58
Prizreni
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Kush ishin Kreshniket?

stellina
09-08-2022, 13:18:26
 eposi-i-kreshnikeve-.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Si i behet restart telefonit?

stellina
06-08-2022, 20:15:50
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Si te bejme pastice?

stellina
06-08-2022, 16:23:57
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Grens

Nga vjen fjala "Zysh"?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, M A X

Sa e gjate eshte rruga deri ne Hene?

stellina
06-08-2022, 16:21:11
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, M A X

Sa e gjate eshte fusha e futbollit?

stellina
06-08-2022, 16:19:20
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Si zjehet orizi?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Si gatuhet lepuri?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe