Pyetper - 19

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Si zihet brumi i bakllaves turke?

M A X
27-03-2020, 21:57:00
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Si behet lazanja?

M A X
27-03-2020, 21:30:06
 
lasagna.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-03-2020, 11:06:52

Si mbahet mbledhja me prinder?

Si mbahet mbledhja me prinder?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-03-2020, 11:05:07

Si mbahet kontabiliteti i nje firme?

Si mbahet kontabiliteti i nje firme?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe