Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bej Pyetje Merr Pergjigje

Pergjigje nga: olti, poshnja

Ku eshte?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Si të kombinojmë ngjyrat?

12:51
18-03-2021, 14:22:49
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Si te shpetojme nga magjia e zeze?

12:51
18-03-2021, 13:17:37
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega

Cfare te bejme kur na dhemb koka?

Ωμέγα
17-03-2021, 18:41:24
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, olti

Si gjendet perimetri i trekendeshit?

Ωμέγα
17-03-2021, 18:39:58
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Si behet trilecja?

M A X
16-03-2021, 18:08:55
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi fotografia?

Qytetari ri
16-03-2021, 09:40:08
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi tragjedia?

Qytetari ri
16-03-2021, 09:39:31
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi komedia?

Qytetari ri
16-03-2021, 09:38:47
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi futbolli?

Qytetari ri
16-03-2021, 09:37:49
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi Humanizmi?

Qytetari ri
16-03-2021, 09:37:17
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Ku dhe kur lindi basketbolli?

Qytetari ri
16-03-2021, 09:36:41
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si zihet kosi?

Qytetari ri
16-03-2021, 08:48:20
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, Lajmet

Si zihet brumi per byrek?

Qytetari ri
16-03-2021, 08:46:24
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si zihet brumi i bakllaves turke?

Qytetari ri
16-03-2021, 08:45:19
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti

Si zihet buka?

Qytetari ri
16-03-2021, 08:44:38
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si zihet pasuli?

Qytetari ri
16-03-2021, 08:43:35
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Lajmet

Si te perdorim Farat e Lirit?

Ωμέγα
15-03-2021, 22:43:41
 
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si te rregjistrohem ne e-Albania?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:25:15
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si te rregjistrohem ne Pinterest?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:24:05
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si te rregjistrohem ne portalin e mesuesit?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:23:38
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si krijohet bora?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:23:01
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si krijohet bresheri?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:22:31
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si krijohet mjegulla?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:20:51
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti

Si krijohet shiu?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:20:22
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si krijohen rete?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:19:34
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si krijohet era?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:18:49
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti

Si te krijojme nje ESE?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:17:47
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti

Si krijohet ylberi?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:16:49
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si krijohet cunami?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:16:03
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti

Si jane formuar planetet?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:15:36
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si eshte formuar toka?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:14:53
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si jane ndertuar piramidat?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:14:31
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si eshte formuar uji?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:13:41
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si jane ndertuar yjet?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:13:12
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si jane ndertuar planetet?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:12:36
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si jane formuar asteroided?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:11:59
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si jane formuar meteroided?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:10:48
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si jane formuar liqenet?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:09:26
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Si jane krijuar numrat?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:09:01
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti

Cfare jane masonet?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:07:43
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Pse eshte e rendesishme teknologjia?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:07:00
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Pse eshte e rendesishme feja?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:05:48
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP

Pse eshte e rendesishme shkolla?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:05:10
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sFTP, olti, Lajmet

Pse qielli eshte i kaltert?

Qytetari ri
15-03-2021, 21:03:50
farat e lirit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe