×
Hyrja
Profili

A e pi duhanin Sali Berisha?

A e pi duhanin Sali Berisha?

· 11 · 1668

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-07-2010, 01:23:23
E ka njeri idene nese pi duhan Berisha, apo jo? Thjeshte kuriozitet!
enada
#1 ne: 02-08-2010, 21:15:42
jo ,por mund te ndodhi rralle

 • Postime: 455
 • Gjinia: Mashkull
php
#2 ne: 02-08-2010, 21:44:15
Unë se besoj se ai është Duhan Përës.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#3 ne: 25-02-2012, 20:30:56
E ka pire dikur...e pati lene deri vone :D kurse per tashi nuk e di. :D

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#4 ne: 05-10-2013, 18:59:46
Saliu eshte doktor, keshtu qe nuk duhet ta pije.

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#5 ne: 26-03-2019, 19:47:31
O sa kam qesh kur e lexova temen 😂😂😂
Jarebi re Max 😂😂

 • Postime: 7448
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6 ne: 26-03-2019, 19:49:09
Ka fillu hashashin se i ka thene Rama se te ben me krahe. Apo red bulli te ben me krahe? :P  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#7 ne: 26-03-2019, 19:49:48
Te dy 😂😂

 • Postime: 253
Monique
#8 ne: 26-03-2019, 19:51:18
Se paskam pa kete teme se te i forum tjeter ,kemi patur antar nje nga bodyguardet e tij..e kisha pyt vallaj lol lol

 • Postime: 7448
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#9 ne: 26-03-2019, 19:53:50
Epo dil i xhirro ke Birisha dhe e takon edhe ate robin qe ta pyesesh, ik se e kena merak dhe sdo fleme sot. :D

 • Postime: 253
Monique
#10 ne: 26-03-2019, 20:01:17
E skam pas aq mhb sa me e taku e ti ...aq mhb forumi lol
Po po hyri andej do e pyes lol
 

patris berisha mosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:03:55
nga InfoZ
armina mevlani dhe shkelzen Berisha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:51:01
nga InfoZ
Elda Berisha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 23-04-2020, 13:27:29
nga M A X
Diana Berisha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 23-04-2020, 13:19:16
nga M A X
Genta Berisha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:30:45
nga M A X