A quhet ramazani pa syfyr? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A quhet ramazani pa syfyr?

A quhet ramazani pa syfyr?

· 2 · 352

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 05-04-2020, 23:41:12
A quhet agjerimi / ramazani pa syfyr?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-04-2020, 18:01:39
Agjërimi pa syfyr pranohet, mirëpo kjo nuk është gjë e preferuar. E preferuar është ngritja për syfyr ngase në të ka bereqet. /udhezimi.com

Temat e fundit