×

Beni Abuse ketu Ju lutem

Beni Abuse ketu Ju lutem

· 6 · 1129

  • Postime: 29
  • Gjinia: Mashkull
Lirim1
ne: 21-02-2011, 21:10:43
Pershendetje.

Kerkoj nje ndihm nga ju me nje Abuse ne Facebook,

Kan hap nje FanPage Laviret e Gjilanit ku fatkeqsisht kan futur nje te aferme timen, ju kisha lut qe te beni Abuse kete FanPage :

http://www.facebook.com/pages/Laviret-e-Gilanit/201817169833087

Mund ta zgjidhni FAKE PAGE aty tek llojet e abuzimit.

Ata qe bejn Abuse le te tregojn ketu qe ti, Falenderohem.
« Editimi i fundit: 22-02-2011, 14:42:05 nga Lirim1 »

  • Postime: 1439
  • Gjinia: Mashkull
DiniL
#1 ne: 21-02-2011, 22:42:57
Nuk eshte me si faqe ndoshta eshte hequr ;), kujdesni ne veprimet qe beni :)

STOP INJORANCES

  • Postime: 29
  • Gjinia: Mashkull
Lirim1
#2 ne: 22-02-2011, 14:43:01
Nuk eshte me si faqe ndoshta eshte hequr ;), kujdesni ne veprimet qe beni :)

STOP INJORANCES

Me Fal paskam kap Linkun Gabim tani po ta provoni eshte ne rregull.

PS : I lus te gjith qe e shiqojn kete tem ta bejn Abuse.

  • Postime: 1439
  • Gjinia: Mashkull
DiniL
#3 ne: 22-02-2011, 20:33:13
ok e raportova  ;)

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
Shej
#4 ne: 22-02-2011, 20:39:47
Pupu ca behet ... e raportova dhe une.
dionita
#5 ne: 16-03-2011, 18:46:52
Pupu ca behet ... e raportova dhe une.
??????????????/ dddd.ffffff e te cilat mund te jen ikonta te ndryshm