Cdo te thote blogere? - Pyetper

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Cdo te thote blogere?

 Cdo te thote blogere?

· 4 · 3081

  • Postime: 25420
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2020, 17:40:04
Cfare do te thote blogere?

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-04-2020, 17:59:26
Nje bloger eshte dikush qe ka nje blog/webfaqe personale, ku shkruan here pas here dicka.
Bloger mund te jete dhe dikush qe poston rregullisht ne Instagram fotografi a video, ose dikush qe poston ne Youtube video (video blogger/vlogger, ose Youtuber) ose dhe nëpër media te tjera sociale, si psh Facebook, TikTok, Twitch, Twitter etj te ngjashem.
« Editimi i fundit: 22-08-2022, 09:05:19 nga M A X »

  • Postime: 1549
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 31-07-2022, 02:30:58
Rri gjithkohen ne Instagram apo TikTok.

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 21-08-2022, 14:50:09

Temat e fundit