Cdo te thote intimidim? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cdo te thote intimidim?

Cdo te thote intimidim?

· 2 · 555

  • Postime: 22679
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2020, 17:37:33
Cfare do te thote indimidim?

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-12-2020, 20:54:33
Intimidim do te thote frikesim apo kercenim. Te intimidosh dike dmth te frikesosh apo kercenosh ate.

Citim
Me kërcënime donin ta kthenin djalin prapë tek e fejuara.

Temat e fundit