Cfare eshte Apoptoza? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare eshte Apoptoza?

Cfare eshte Apoptoza?

· 3 · 1186

  • Postime: 25425
  • Karma: +0/-0

ne: 22-03-2020, 11:05:16
Cfare eshte Apoptoza?

  • Postime: 28587
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 30-04-2020, 23:17:35
Apoptoza eshte nje forme e vdjekjeje te programuar te qelizave ne funksion te zevendesmit te tyre me qeliza te reja dhe te shendetshme. "Vetevrasja" behet ne menyre te kontrolluar ne menyre qe qelizat perreth te mos demtohen.

  • Postime: 204
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 15-03-2021, 18:22:52

Temat e fundit