Cfare eshte interneti? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare eshte interneti?

Cfare eshte interneti?

· 2 · 235

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2020, 17:34:13
Cfare eshte interneti?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-03-2020, 22:11:57
Ç'është Interneti dhe si mund të shfrytëzohet? Interneti eshte definicion i një rrjeti global qe perbehet nga shume rrjeta te lidhura ne mes vete. Ceshtja unike e Internetit eshte se mund te keni qasje ne aq shume informata nepermjet tij. Sipas nevojes ju mund te kerkoni dhe te gjeni lloj-lloj informatash per tema te ndryshme, t'i ruani ato ose edhe t'i shtypni. Sherbimet kryesore te Internetit janë: WWW, FTP, E-mail,  Chat, E-Commerce. Nga Izaura97

Temat e fundit