Cfare telefoni te blej? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare telefoni te blej?

Cfare telefoni te blej?

· 2 · 193

  • Postime: 22650

ne: 22-03-2020, 20:32:00
Cfare celulari smartphone te blej?

  • Postime: 27153
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-04-2020, 15:03:08
Kjo varet cfare preferencash ke, por mbi te gjitha dhe nga xhepi. Nese parate nuk jane problem, atehere telefonat me te mire jane ato qe prodhohen nga Apple, Samsung, OnePlus dhe LG. Nese e keni problem xhepin apo nuk doni te shpenzoni shume, cdo telefon Samunsung qe kushton aty te 200 euro mund te jete i mire.
Ne pergjithesi cdo telefon smartphone qe kushton rreth 150 Euro apo nen 100 Euro me shume mundesi nuk eshte shume i mire. Mbase ne fillim nuk do duket, por shpejtesia do te bjere shume shpejt dhe bateria nuk do i mbaje shume pasi te jete perdorur per pak kohe.
Per te pasur nje telefon te kenaqshem duhet shpenzuar pak, por kjo nuk do te thote dhe 1000 euro e lart, sic eshte bere sot me telefonat e Apple apo Samsung. 300-500 Euro mund te blejne nje telefon goxha te mire dhe te kenaqshem per cdo perdorim.

Temat e fundit