Cili eshte kuptimi i fjales qyqek? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili eshte kuptimi i fjales qyqek?

Cili eshte kuptimi i fjales qyqek?

· 2 · 1390

  • Postime: 22668
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2020, 17:42:16
Cili eshte kuptimi i fjales qyqek?

  • Postime: 27274
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-04-2020, 18:05:30
Sipas wikipedias 'qyqek' eshte lloji i muzikes dhe kercimit qe perdoret gjithandej neper vendet e ballkanit. Mund te thuhet qe eshte nje tjeter emer per "tallavane".
« Editimi i fundit: 16-10-2020, 17:37:59 nga M A X »

Temat e fundit