Cili eshte numri i Ambulances ne France? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili eshte numri i Ambulances ne France?

Cili eshte numri i Ambulances ne France?

· 2 · 115

  • Postime: 24606
  • Karma: +0/-0

ne: 22-03-2020, 18:14:20
Cili eshte numri i Ambulances ne France?

  • Postime: 27977
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-04-2020, 01:25:35
Numri i emergjences sic eshte ndihma e shpejte ne France ashtu si ne te gjithe BE eshte 112.

Temat e fundit