Cili eshte numri i Ambulances ne Shqiperi? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili eshte numri i Ambulances ne Shqiperi?

  Cili eshte numri i Ambulances ne Shqiperi?

  · 2 · 319

  • Postime: 25515
  • Karma: +0/-0

  ne: 22-03-2020, 18:12:31
  Cili eshte numri i Ambulances ne Shqiperi?

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 06-04-2020, 01:04:07
  Numri i ambulances per ndihmen e shpejte ne Shqiperi eshte 127

  Patjetër duhet të dini edhe numrin e ndihmës së shpejtë i cili është 127, pasi që duke telefonuar këtë numër ju mund t’i shpëtoni jetën dikujt, kur është në gjendje të keqe apo rrezik per shendetin.
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: