Cili eshte numri i Zjarrfikesve ne Shqiperi? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili eshte numri i Zjarrfikesve ne Shqiperi?

  Cili eshte numri i Zjarrfikesve ne Shqiperi?

  · 2 · 359

  • Postime: 25515
  • Karma: +0/-0

  ne: 22-03-2020, 18:15:19
  Cili eshte numri i Zjarrfikeses ne Shqiperi?

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 06-04-2020, 01:01:30
  Numri i zjarrefikesve ne Shqiperi eshte 128

  Numri 193 Në rastet kur keni vatra të zjarreve dhe jeta dhe pronat tuaja po rrezikohen atëherë ju duhet të telefononi numrin e zjarrfikësve 128.
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: