×
Hyrja
Profili

Deri ne cfare moshe zgjatemi?

Deri ne cfare moshe zgjatemi?

· 2 · 195

  • Postime: 21592
InfoZ
ne: 22-03-2020, 18:01:59
Deri ne cfare moshe zgjatemi?

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 07-04-2020, 18:06:14
Zgjatja ndodh pergjate adoleshences dhe mund te shkoje deri nga mosha 20 vjecare. Zakonisht pas te 20-tave procesi i zgjatjes ka perfundur.

Temat e fundit