×

deshiroj mendimin tuaj

deshiroj mendimin tuaj

· 11 · 1293

 • Postime: 4
 • Gjinia: Femer
moza01
ne: 15-04-2011, 10:36:19
Jam perla me te dashurin tim....dhe i ka bere ne kuran be qe nuk i kthena mo...mirpo nuk kam munur qe te duroj ju kom kthy............qka mendoni ju lutemm

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 18-04-2011, 14:15:03
Shijohe deri ne piken e fundit pa pishmanllik, kur te te merzitet jepi duart dhe mos ju kthe me. ;) :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#2 ne: 18-04-2011, 16:25:46
Ka mundesi ndonje perkthim ju lutmi shume lol

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3 ne: 18-04-2011, 17:32:32
Lexo pergjigjen time dhe zere se e kap fillin e muhabetit....  :D Me pak fjale pune qejfi. :D :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#4 ne: 18-04-2011, 20:44:09
Ka mundesi ndonje perkthim ju lutmi shume lol
Vetem emrin te perkthej LOL  :D :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#5 ne: 18-04-2011, 20:56:16
Mire e ke bere qe je kthyer, por tani mos e leni pa eksploruar vendet qe akoma duken te virgjera, dhe mos leni gje pa provuar, se asgje nuk kthehet ptap :)

Mbaje afer, dhe mos e leje qe ta kindapoje dikush tjeter, se kur e humb e kupton cfare vlere ka pas.

Dua ta perfundoje, duke then, qe ke bere gjen me te mire ne jeten tende.

Te trashegohesh dhe ishalla u ec mbare.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#6 ne: 18-04-2011, 22:22:52
vetem Tipi me Gjumashin e paskan kuptuar qolen ... ala ke ura une looooooool

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#7 ne: 19-04-2011, 02:06:49
Shej, prit autobusin, se eshte nise tani nga Tetova, ne mengjes e ke ne Tiran lol

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#8 ne: 19-04-2011, 02:15:25
Jam perla me te dashurin tim....dhe i ka bere ne kuran be qe nuk i kthena mo...mirpo nuk kam munur qe te duroj ju kom kthy............qka mendoni ju lutemm

Po e perketheje per Shejtanen, ne fjalorin Shqip Shqip.

Jam zene me te dashurin tim....Kam bere be ne Ungjill[Kuran], se nuk do kthehem prap.Por nuk kam mundur te duroje.......Dhe jam rikthyer prap te i dashuri im...Ju lutem me jepni mendimin.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#9 ne: 19-04-2011, 11:25:51
Po e perketheje per Shejtanen, ne fjalorin Shqip Shqip.

Jam zene me te dashurin tim....Kam bere be ne Ungjill[Kuran], se nuk do kthehem prap.Por nuk kam mundur te duroje.......Dhe jam rikthyer prap te i dashuri im...Ju lutem me jepni mendimin.

aha rrofsh loool

nashti po e qe e mora vesh

A mund ta dime arsyen qe pse je zene me te dashurin?

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
shkambi
#10 ne: 30-05-2011, 00:43:01
tung pershendetje mendoj se ky nuk eshte fundi i botes dhe te gjith nga nje here bejme gabime sidomos athere kur marrim vendime te shpejta prandaj para qdo vendimi mendo mir e athere vepro une mendoj se te falesh eshte eshte mrekulli dhe shpresoj se tani e tutje gjithqka te jete ne rregull me jeten tuaj une mendoj se nuk ja vlen te diskutohet me antaret e forumit te cilet nuk jane profesinonist dhe keshilla ime eshte se bashku me partnerin tuaj te gjeni mirkuptim po nese ka nevoj edhe te kerkohet ndihma e psikologut ja vlen para qdo veprimi per te cilin do ishe penduar pas nje kohe shpresoj qe te keni mir kuptim sepse njerz te menqur jane ata qe bejne mrekulli kur gjinden ne situata stresi presioni dhe te gjith kete situat e kontrolloj edhe per kunder kushteve te veshtira mirpo nje dite shperblehen besoj se do kesh force qe situaten aktuale ta shendrrosh ne favor tuaj kalo mi r..