×

Kam disa pyetje per gjuhen angleze

Kam disa pyetje per gjuhen angleze

· 2 · 1356

  • Postime: 1
bigoverdose
ne: 29-01-2011, 17:16:34
Pershendetje te gjitheve,besoj se shumica ketu ne forum jeni njohes te mire te gjuhes angleze dhe besoj se do e merrni pak me seriozitet te me ndihmoni.
Mire jam shum i interesuar ti mesoj gjerat baze per gjuhen angleze,jo se nuk di por dua qe sipas juve te me sugjeroni cilat jane disa gjerat kryesore ti dij pra te mos kaloj me lart duke mos ditur shume gjera baze.
Kuptohet qe nuk dua te mesoj psh alfabetin ose foljet e pagrregullta sepse keto i kam mesuar ne klasen e 6,dua te dij kohet kryesore,nenkohet dhe pak shkrim per to,nuk di cfare te them tjeter perveq se ju mund ta dini se cka duhet te mesoj gjithashtu te ma shkruani ketu.
Faleminderit te gjitheve.

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
dreamm
#1 ne: 03-12-2011, 22:08:27
Pse nuk regjistrohesh ne nje kurs dhe fillon gjerat tamam? :)
 

Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 29-04-2020, 11:54:39
nga Poshnjari
Si te nderroj gjuhen e kompjuterit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 11:34:06
nga InfoZ
Pyetje-Pergjigje per Ekonomine

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:14:09
nga M A X
Pyetje-Pergjigje ne Fizike

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:42:08
nga M A X