Ku dhe kur lindi komedia? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku dhe kur lindi komedia?

Ku dhe kur lindi komedia?

· 3 · 383

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 22-03-2020, 11:37:21
Ku dhe kur lindi komedia?

  • Postime: 28584
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-04-2020, 18:28:45
Komedia si zhaner artistik ka lindur ne Greqine e lashte, ku poete qokatare neper teatro perdornin humor e satire ne performancat teatrale per percuar mesazhin e tyre te publiku.

  • Postime: 204
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 16-03-2021, 09:38:47

Temat e fundit