Ku te blej Bitcoin? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku te blej Bitcoin?

Ku te blej Bitcoin?

· 2 · 158

  • Postime: 22668
  • Karma: +0/-0

ne: 22-03-2020, 20:16:06
Ku te blej Bitcoin BTC?

  • Postime: 27274
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-04-2020, 22:07:31
Per te blere kriptovaluten Bitcoin duhet te perdorni nje nga exchange te specializuara per shitblerje cryptos por qe jane dhe serioze, sepse sot ka plot mashtrues qe mund te ju kushtojne parate ne menyre shume te lehte dhe te pakapshem nga ana tjeter.
Me serioze sot jane:
www.binance.com
dhe
www.coinbase.com

Por keto te dyja nuk funksiojne ne Shqiperi e Kosove.

Exchange qe punojne te ne jane:
https://www.huobi.com/
dhe
https://global.bittrex.com/

Temat e fundit