Kur do te bjere shi? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kur do te bjere shi?

Kur do te bjere shi?

· 2 · 137

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 23-03-2020, 12:50:29
Kur do te bjere shi?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-04-2020, 17:19:04
Ne princip kete se di njeri. :)
Zakonisht kur ka shume re normal duhet te bjere shi, por dhe kjo nuk eshte e sigurte. Edhe parashikimi i motit qendron vetem per nje dite apo dy tre ditet ne vazhdim, por jo per me gjate. Se kur do te bjere shi eshte nje pyetje qe kerkon nje pergjigje qe varet nga situata dmth dhe nuk ka nje pergjigje fikse dhe te percaktuar sakte.

Temat e fundit