×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (11.9%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.7%)
Shkodra
35 (7.7%)
Durresi
21 (4.6%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.5%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
2 (0.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 369

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55890

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55890
milanisti
ne: 10-08-2004, 12:00:07
Cili esht qyteti me i bukur per ju?
« Editimi i fundit: 03-07-2019, 20:37:49 nga M A X »

 • Postime: 5949
SmiLey
#1 ne: 10-08-2004, 12:04:23
Per mua kuptohet Tirana (vendlindja ime e dashur :X) <)>,
pastaj ne vend te dyte do te vendosja Vloren e ne te tretin Gjirokastren.  :-*
Gjumashi
#2 ne: 10-08-2004, 12:28:08
--Edituar--

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 18-04-2005, 18:46:47 nga Gjumashi »

 • Postime: 8
alb_gurl4life
#3 ne: 10-08-2004, 12:43:19
Per mua Vlora por me shum Saranda
milanisti
#4 ne: 10-08-2004, 22:35:50
Kurse per mua qyteti im Elbasani. Pershendes te gjith Elbasanllinjt  :lule :pafshim

« Editimi i fundit: 11-08-2004, 06:41:33 nga Berni »

 • Postime: 264
 • Gjinia: Femer
JaM_VlOnJaTe
#5 ne: 10-08-2004, 22:55:38
Eh po ku ka si VLORA aderbardhe...?  :love:  :X

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#6 ne: 11-08-2004, 06:45:49
Hmmmmm  Tirona pa dyshim,se kom lind atje,jam ne nje mendje me ty patriotja "Smiley"  :-*gjith tironca ngado qe jane
P.S.pas Tirones qe e kena si shpirtttttttttt :lule,voten ja jap Sarandes.

 • Postime: 331
redman
#7 ne: 11-08-2004, 14:59:35
..po nuk ka kuptim te ngaterrojme vendlindjen me qyetetin me te bukur...nuk eshte argument.
UNE VOTOJ VLOREN.
..i kam perdhunuar sa here dallget e mrekullueshme te detit te saj.. ;)

 • Postime: 5949
SmiLey
#8 ne: 11-08-2004, 15:33:21
Ti Redman, paske shpirtin e kundershtimit  :lalala

Po te them dicka dhe vure vath ne vesh:- Don't read between the lines (meaning, don't read what you wanna read but read what it is written and how it is written,  :occ)

Kush te tha ty qe arsyeja qe une pelqej Tiranen eshte sepse jam e lindur aty....??? Lexo me kujdes, he te lutem.
Vendlindja ishte dhene ne kllapa thjesht si nje informacion shtese.
 :pafshim


 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#9 ne: 11-08-2004, 22:19:14
Une mendoj se saranda dhe vlora kane nje bregdet te mrekullushem por si qytet do te zgjidhja tiranen sa here qe shkoj ne shqiperi duket cdo here dhe me e bukur ka filluar te dalloje nga qytetet e tjera.....
Gjumashi
#10 ne: 11-08-2004, 23:33:55
Ajde ne Struge, dhe do shohesh ndryshim total, se do te marri malli per gropa dhe puseta pa kapak  :lalala :lalala .
Dhe ka nje projekt qe pritet te realizohet ne nentor te 2005 , ku do vendohet busti i Skenderbeut .
shpresoje te realizohet projekti.

 • Postime: 19
Korcarka
#11 ne: 12-08-2004, 01:00:43
po a ka ndonje Korcar ketu apo ska mo amani? se tjeter njeri sta jep voten per qamet po mo sjete nga ai qytet edhe pse mund te jete  qyteti me i bukur lol
Voten ja jap me gjith  zemer Korces: e pare e punes eshte vendlindja ime dhe me pas vjen pastertia qe sic ka qene po ashtu ka mbetur.. pata fatin te vija per pushime pas 4 vjetesh dhe jo vetem qe eshte lulke po Trendafil faqe ishte bere:)

 • Postime: 274
tom
#12 ne: 15-08-2004, 07:21:27
dihet muhabeti..TIRONA nr 1..ene struga e bukur duket..qeka icik se amsterdami(fot nr 1)...
edhe korca me pelqen..vetem se gjynof i kon pre gjith pemet  ne te gjitha kodrat rreth korces...

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#13 ne: 15-08-2004, 20:23:34
tirona nr 1
saranda nr 2
vlora 3
shkodra 4
ali demi nr 5  :-*;)
elbasani pak i vogel nr6
durresi nr 7
dibra nr 8
korca nr 9
lezha nr 10.
keto jon qytetet me te bukura te shqiperis per mendimin tim.

ka dhe disa qytete qe une nuk kam qene si p.sh,permeti,gjirokastra,berati,kuksi,librazhdi,tropoja.. per kto qytete nuk po votoj. ;) :tym

 • Postime: 5949
SmiLey
#14 ne: 15-08-2004, 20:37:14
Dolen dhe te palarat kety  :D :hahaha  :P
More 'stalion' po nga Ali Demi te paskemi ne ty mo ;) ndaj dhe na fryhesh si trim kety  :D (  :lalala ) Hey, po iku koha e te forteve, lol

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#15 ne: 15-08-2004, 20:46:10
  :tym :tym :zjarr

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#16 ne: 18-08-2004, 22:01:49
shkodra sepse aty u linda dhe u rrita nuk me duket asnje me i bukur se ky qytet :)

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#17 ne: 19-08-2004, 02:34:29
Bernie!!!!!!
Mu desh te fusja duart ne ate sondazhin tend racist!!!!!!!!!!!
S'kishte asnje qytet verior!!!!!!!!!
Pervec Prishtines jashte kufijve!!!!!!!!
e mungonje edhe shume te tjere!
po nejse! >:( >:( :'(

 • Postime: 1650
Solist
#18 ne: 19-08-2004, 03:50:06
Kujdes kur fut duret ti mi se mos ngatrro vend.  :D
Ja paske dhon voten Lezhes me ngja.
Meqe ra llafi Tirones ju bon 6. :love:

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#19 ne: 19-08-2004, 14:05:19
Kujdes kur fut duret ti mi se mos ngatrro vend.  :D
Ja paske dhon voten Lezhes me ngja.
Meqe ra llafi Tirones ju bon 6. :love:
pse u cvirgjerove ti????????????
pastaj Tirana eshte kryeqytet,normal!!!!!!
Ka popullesi me te madhe online!!!!!
milanisti
#20 ne: 19-08-2004, 16:49:02
Bernie!!!!!!
Mu desh te fusja duart ne ate sondazhin tend racist!!!!!!!!!!!
S'kishte asnje qytet verior!!!!!!!!!
Pervec Prishtines jashte kufijve!!!!!!!!
e mungonje edhe shume te tjere!
po nejse! >:( >:( :'(

Me fal qe spata vene shum qytete Veriore per vec Shkodres??? Po un mora vetem qytet kryesore Shqiptare dhe nuk jam Racist sic e mendon ti po Lezha jote nuk me ka shkuar ndermed dhe cfare te vija qytete tjera qe nuk njihen fare dhe nuk kane bukuri te madhe po Lezha jote esht e bukur po nuk me shkoi ndermend fare. Mire e ke bere qe ke fut duat po para se ti fusje duhesh te me kishe pyetur mua se te shkonte dora me ndonje vend te keq.:D:D
Po Prizreni dhe Struga jane brenda kufijve.
« Editimi i fundit: 19-08-2004, 16:50:19 nga Berni »
Lucent
#21 ne: 19-08-2004, 17:04:29
te keqen e listes o berno.   :D
ke nusen nga puka ti lal apo si i bohet.  :lalala

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#22 ne: 19-08-2004, 17:37:55
te keqen e listes o berno.   :D
ke nusen nga puka ti lal apo si i bohet.  :lalala

epo nuk eshte vetem jugu i bukur lucent edhe ti Bernie!
Nese ju ju duken te bukura pallatet e rruget e pista te qyetetve ku keni jetuar,mua me pelqen pastertia e shtepite perdhese qindravjecare te veriut!
Nese s'ju pelqen lista per mua edhe mund ti fshini fare,por ta dini se e keni gabim!
Veriu ka bukurite e tij ashtu si cdo krahine tjeter ne bote!
Dhe ju nukmund te thoni se nuk eshte e bukur Kruja,Tropoja,Puka,Lezha ose nje qytet tjeter vetem se jane ne veri!Ok Racista?
Lucent
#23 ne: 19-08-2004, 17:41:47


epo nuk eshte vetem jugu i bukur lucent edhe ti Bernie!
Nese ju ju duken te bukura pallatet e rruget e pista te qyetetve ku keni jetuar,mua me pelqen pastertia e shtepite perdhese qindravjecare te veriut!
ate po thoja edhe une. ku jane qytetet e bukur te veriut si Shkupi, Peja, Ulqini etj
« Editimi i fundit: 19-08-2004, 17:42:52 nga Lucent »
milanisti
#24 ne: 19-08-2004, 17:47:06
te keqen e listes o berno.   :D
ke nusen nga puka ti lal apo si i bohet.  :lalala

epo nuk eshte vetem jugu i bukur lucent edhe ti Bernie!
Nese ju ju duken te bukura pallatet e rruget e pista te qyetetve ku keni jetuar,mua me pelqen pastertia e shtepite perdhese qindravjecare te veriut!
Nese s'ju pelqen lista per mua edhe mund ti fshini fare,por ta dini se e keni gabim!
Veriu ka bukurite e tij ashtu si cdo krahine tjeter ne bote!
Dhe ju nukmund te thoni se nuk eshte e bukur Kruja,Tropoja,Puka,Lezha ose nje qytet tjeter vetem se jane ne veri!Ok Racista?


lol ti e di se nga jam un dhe nuk jam nga Jugu dhe ato te jugut nuk i preferoj shum po cne un kam Nusen nga Puka un kujtova se e ke vendosur ti puken ti po me thua mua tashi. Dhe po u them vendosni vete ca emra qytetesh se nuk i njoh mire qytetet shqiptare ne Kosove e Maqedoni e Mal te zi po vendosni vete.
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban