×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (11.9%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.7%)
Shkodra
35 (7.7%)
Durresi
21 (4.6%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.5%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
2 (0.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 369

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55886

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55886

 • Postime: 36
Gjytrymi
#125 ne: 09-10-2004, 15:48:57
Te gjithe plehra jane duke filluar nga Shkodra e cila eshte :::::::: e duke mbaruar nga tju doje qejfi juve.
Tirona o icik e mire por me thone drejten se krahason dot me noj qytet evropian.
Voten time ja jap Struges :pafshim
« Editimi i fundit: 09-10-2004, 15:55:48 nga Berni »

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#126 ne: 09-10-2004, 17:54:22
Gjytrym fole prape keshtu jo postimin te modifikoj po edhe koken!!!!!!
Nuk po themi hajdeni shani qytetet ketu!
Po pyesim cili eshte me i bukuri!
Dhe nese nuk te pelqen Shkodra ty shko se mos te pelqen Greqia me shume!!!!!!1
« Editimi i fundit: 29-04-2005, 22:31:46 nga Hyllus »

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#127 ne: 11-10-2004, 10:06:36
just_me jam dakort me ty naqe
me too i miss it soooo much :)


nje xhiro nga pjaca ose nga shiroka
 :perqafim

[attachment[/attachment]

 • Postime: 511
 • Gjinia: Femer
rosela
#128 ne: 11-10-2004, 15:18:49
eh moj naqe moj naqe!!!  :puth  :puth

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#129 ne: 13-10-2004, 14:01:58
AMELE ske pune tjeter ti te na bosh me zemer :D :P  :occ

Per cfare u bere me zemer ti  :???
milanisti
#130 ne: 21-10-2004, 07:42:07
eh moj naqe moj naqe!!!  :puth  :puth

Aq te paska marre malli per Shkodren Naqe.

 • Postime: 511
 • Gjinia: Femer
rosela
#131 ne: 21-10-2004, 12:12:53
eh moj naqe moj naqe!!!  :puth  :puth

Aq te paska marre malli per Shkodren Naqe.

me ka marre mo berno malli edhe shume bile..... :(

 • Postime: 784
 • Gjinia: Mashkull
Doni
#132 ne: 21-10-2004, 13:41:42

Unë mendoj se qytetet më moderne e më të mëdha shqiptare janë:
1. Tirana (kryeqendra e gjithë shqiptarëve)
2. Prishtina
3. Shkupi

Kurse nga qytetet me bukurinë e klasicitetit të tyre janë:
1. Prizreni
2. Berati

Qytetet bregdetare
1. Saranda
2. Ulqini
3. Vlora
4. Durrësi

Seicili qytet i ka të veçantat dhe bukurinë e vet, kështu që është vështirë të thuash se ky është më i mirë se tjetri. Përveç nëse do tia japësh votën qytetit tuaj medoemos.

 • Postime: 1412
 • Gjinia: Mashkull
StormAngel
#133 ne: 21-10-2004, 13:50:22
Per mua Tirana eshte qyteti me i bukur shqiptar.
Nuk e di se pse,po gjithmone me ka terhequr.
Tirona Tirona!

 • Postime: 1587
 • Gjinia: Mashkull
fashisti
#134 ne: 21-10-2004, 14:13:10
kuptohet qe korca eshte qyteti me i qete me romantik dhe me i paster i shqiperise........

pra per mua ai eshte <> <> <> <> i pari

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#135 ne: 21-10-2004, 16:52:32
per mua vendin e pare e zen Elbasani.pershendet djith elbasanllijt

 • Postime: 22
 • Gjinia: Femer
evita
#136 ne: 21-10-2004, 20:06:08
Po qytetin e trendafilave ku e late ju. Per mua qyteti me i bukur eshte Permeti  qyteti im i femijerise, i vogel, i paster e plot me lule.

 • Postime: 23
 • Gjinia: Mashkull
Tony Montana
#137 ne: 23-10-2004, 11:09:17
Te gjitha qytet e Shqiperise/ Kosoves/Maqedonis apo Malit te Zi kane bukurine e tyre.
Por per mua qytet si Korca nuk ka!
                       Tony 8)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#138 ne: 28-10-2004, 23:10:47
eh moj naqe moj naqe!!!  :puth  :puth

s'ke ca ti bash maj dushe...kena met tu u cmall me foto
 :puth

 • Postime: 99
 • Gjinia: Mashkull
dadushi
#139 ne: 11-11-2004, 09:47:57
Cdo vende eshte i bukur aty ku flitet shqip.

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#140 ne: 12-11-2004, 08:53:10
ja dhe ulqini im i bukur eshte seshte i keq

[attachment[/attachment]

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#141 ne: 12-11-2004, 08:56:53
dhe keto


[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#142 ne: 12-11-2004, 10:39:29
per mua vendin e pare e zen Elbasani.pershendet djith elbasanllijt
Rrofsh Blerina edhe une dakort me ty jam persa i perket qytetit me te bukur ;) gjithashtu te pershendes edhe une patriote  :) :)
P.s s'te kam pare tek tema e Elbasanllive...

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#143 ne: 12-11-2004, 10:42:58
eh moj naqe moj naqe!!!  :puth  :puth

s'ke ca ti bash maj dushe...kena met tu u cmall me foto
 :puth
Amela ja ta jap edhe une nje foto te shkodres te c'mallesh :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer
Celia
#144 ne: 12-11-2004, 17:42:22
un kam vizituar shum pak prej atyre qyteteve,po me sa kam neper foto dhe sa me kan treguar te peren ve Saranden!!

 • Postime: 843
 • Gjinia: Femer
ÇAMËRIA
#145 ne: 12-11-2004, 18:05:50
Nuk i kam pare te gjitha qytetet  shqiptare    :(.  
(votim i pavlefshem).
Cdo qytet ka pjesen e  bukur, ka dhe te shemtuaren.
Dikush preferon qetesin, dikush rremujen......duhet  rregullimi i infrastruktures.... ..dhe lum kush do e shoh Shqiperine zonje.....rruget e sigurta, ujin e pijshem, energjine elektike,rregulli,...... :love:

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer
SEXY_GIRL
#146 ne: 29-11-2004, 11:33:00
Durresi eshte qyteti me i bukur beni llafe kot ju te tjeret  ;)

DURRESI  <)> <)>

 • Postime: 822
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#147 ne: 30-11-2004, 06:01:15
po laci ku eshte ?????????????????? :??? :??? :???
Gjumashi
#148 ne: 30-11-2004, 11:24:37
 
:love: Struga  :love: Struga  :love: Struga  :love: Struga  :love: Struga  :love: Struga  :love:

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 04-03-2005, 15:14:15 nga Gjumashi »

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#149 ne: 17-12-2004, 14:14:42
Qyteti me i bukur per mua eshte KORCA  vendlindja ime  me karakteristikat e saj me  traditat tona   ku te gjithe na kane zili..

[attachment[/attachment]
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban