×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (11.9%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.7%)
Shkodra
35 (7.7%)
Durresi
21 (4.6%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.5%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
2 (0.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 369

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55885

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55885
Lucent
#25 ne: 19-08-2004, 17:56:42
Vardari

milanisti
#26 ne: 19-08-2004, 18:00:26
Ej angeldeviled na nxirr ndonje shenje te qytetit tat ketu ta shohim sa i bukur eshte se un ke qyteti im e kam vene nje Bust. Apo ke frike se ta marrin msysh nga bukuria e madhe qe do kete. :lule :lule <> <>

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#27 ne: 19-08-2004, 18:55:28
Lucent po aty kishte shume foto
ishte si movie me 9 te tilla!
ndoshat duhet ta vesh edhe adresen!!
thnx Sweety!
« Editimi i fundit: 19-08-2004, 19:16:18 nga angeldeviled »
Lucent
#28 ne: 19-08-2004, 19:21:38
http://www.albaniafoto.com/qytetet/lezhe/pages/sshow.html

klikoni ne linkun e mesiperm per te pare me teper foto te lezhes!

 • Postime: 505
CL
#29 ne: 20-08-2004, 05:02:26
po durrsin mi si nuk e permendi asnjeri  . e keni pa sa i bukur esht apo hic? Un per vete jam krenare qe jam durrsake dhe sdo e nderroja me as i ven tjeter  , gjithashtu dhe tirana  esht super po mu me pelqen me shum durrsi

 • Postime: 17
IrEnA_KoRcArE
#30 ne: 20-08-2004, 10:23:50
erdhi dhe nje korcare ketu dhe keshtu dhe nje vote me shume per  parisin e vogel "KORCA"

 • Postime: 16
 • Gjinia: Femer
SuZ!_AnNa
#31 ne: 20-08-2004, 10:50:48
qyteti më i bukur shqipetar eshte PRISHTINA dhe i ka vajzat më te bukura un jam Made in PRISHTINA





Angeldeviled:postim jashte teme!kujdes me keto fotot Suzi,mos i posto neper tere forumin vetem ne temat e pershtatshme!
« Editimi i fundit: 20-08-2004, 13:32:33 nga angeldeviled »

 • Postime: 107
 • Gjinia: Femer
Heroinë e rrugës
#32 ne: 20-08-2004, 13:16:46
Avavav  :o
Durresi eshte i bukur, por jo edhe aq i bukur!
Rregulloni pak ato rruge, ate pluher, berllogje, ujin...
Keto vende jane te bukura shume. Por si thash shume papasterti; Jo vetem ne Durres, por thuaj ne c'do vend! :(
Gjumashi
#33 ne: 20-08-2004, 13:27:25
Te gjithe qytetet jan te bukura se vet Shqiperia eshte e bukur.
 :lule :lule :lule :lule :lule


 :pafshim :pafshim

 • Postime: 505
CL
#34 ne: 20-08-2004, 15:22:19
ej heroin sa koh ke pa shku ne durres ti lali? mduket se nja 3 vjet po besoj , ik icik ne kohet e sotme dhe shifi rruget e parregullume qe na thu e te tjerat me rradh.

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#35 ne: 21-08-2004, 10:26:46
ja ky eshte qyteti me i bukur :love:

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#36 ne: 23-08-2004, 18:33:54
Qdo vend si Kosova, Shqiperia Maqedonia jan vende si dhe kan qytete shume te bukur, por sic e kan periferine nuk i kan qytetet..

Kshtu qe une votova per Prishtinen, mbasi qe aty e kaloj me se shumti pushimin dhe ndjehem shume mire...

Po ashtu me pelqene dhe Tirona, mbasi qe isha para 10 vitesh dhe kam kaluar per mrekulli edhe pse isha ateher e vogel  :)

Po dhe ne Durres kam qene ene aty eshte vend i bukur..

E sa per pluher, e papasterti, aty duhet ne vet tja fillojme si popell ta mbajm vendin tone pastert dhe me te gjithat te mirat...

Kshtu qe ju pershendese ku do qe jeni...

LOLO

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#37 ne: 23-08-2004, 23:16:04
Dracula une kam linde ne zvicerr, por jam e rrethit prishtines, katunare mo :D

 • Postime: 274
tom
#38 ne: 24-08-2004, 04:09:52
hahahaha.tironce je rrusho tironce..lene zvicren ne prishtinen....

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#39 ne: 24-08-2004, 12:23:53
tom jo jo nuk jam Tironce per bese, por kam ca shok Tironc :)

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#40 ne: 24-08-2004, 19:43:30
Ja shkoder locia :love:

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#41 ne: 24-08-2004, 19:46:52
 :pafshim

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#42 ne: 24-08-2004, 19:50:12
 :pafshim

[attachment[/attachment]

 • Postime: 73
 • Gjinia: Mashkull
cani
#43 ne: 24-08-2004, 20:02:58
qyteti me i bukur eshte GJILANI

 • Postime: 619
^AngeL^
#44 ne: 26-08-2004, 12:35:06
saranda dhe tirona


ene veni im i pari

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#45 ne: 26-08-2004, 18:06:25
TIRONA KAMPJONE SI GJITHMON.. :hahaha :hahaha :hahaha
milanisti
#46 ne: 28-08-2004, 05:49:12
Cdo qytet ka Bukurine e Vet  :lule
Per mua EEEEEEEEEEEEELLLLLL LLLLLLLBBBBBBBBBBSS SSSSSSSAAAAAAAANNNN NNNNNNNNNNIIIIIIIII IIIIIIIII <> <> :detari

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#47 ne: 28-08-2004, 10:27:00
SHKODRA

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#48 ne: 28-08-2004, 10:30:40
:lule SHKODRA :lule

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#49 ne: 28-08-2004, 15:31:12



Me e bukur si qyteti im nuk eshte TR dhe pse qesh kur thua tirana kampione  :occ :lalala
Citim
o goc sa her duhet ta them se tirona eshte kampjone.  <)> ik e pi i  :tym se ndoshta  qetesohesh pak. :lalala :lalala :puth
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban