×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (11.9%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.7%)
Shkodra
35 (7.7%)
Durresi
21 (4.6%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.5%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
2 (0.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 369

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55889

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55889

 • Postime: 505
CL
#50 ne: 29-08-2004, 19:39:07
ik e pi i  :tym

ma jep mu nji po fshehtas se sme le njeri ta pi , lol :perqafim

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#51 ne: 29-08-2004, 20:12:08
:) Cdo qytet ka bukurin e vet dhe cdo vend ku ka shqiptar eshte i bukur :)

Po per mua eshte vetem nje qytet, ai quhet :)

:love: PPRISHTINA :love:
milanisti
#52 ne: 04-09-2004, 15:54:40
ik e pi i  :tym

ma jep mu nji po fshehtas se sme le njeri ta pi , lol :perqafim

Kush ste len te pish ty?? :tym :tym

 • Postime: 505
CL
#53 ne: 05-09-2004, 07:46:51
looool , dihet mo , gardianet e shpis .  
milanisti
#54 ne: 05-09-2004, 14:06:37
looool , dihet mo , gardianet e shpis .  

Sa mire ta bejn, un nuk kam gardian ketu po jam rahat nga ajo ane se nuk e fus ne goje.

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#55 ne: 06-09-2004, 04:21:51
   Ã‚    :lule <> Tirona <> :lule <)> <)>

 • Postime: 8
tironce4ever
#56 ne: 06-09-2004, 20:39:31
pershendetje....for umisata

nuk dua te hedh poshte qytet e tjera por aman

NUMBER ONE IS TIRANA BABE

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#57 ne: 06-09-2004, 22:12:34
pershendetje....forumisata

nuk dua te hedh poshte qytet e tjera por aman

NUMBER ONE IS TIRANA BABE


 <> <> <> <> <> :lule

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#58 ne: 08-09-2004, 10:58:30
Elbasan o qytet i bekuar,
prite prite ali pashen ...
po vjen si pellumb i shkruar
qe te propozoj ate vashen  :lalala
 :lalala :lalala :lalala

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 08-09-2004, 11:37:33 nga Berni »

 • Postime: 553
atman
#59 ne: 08-09-2004, 11:34:38
Futni duart dhe rregulloni titullin sepse nuk shkon siç eshte. Duhet: KUSH ESHTE QYTETI ME I BUKUR SHQIPTAR? duke mos lejuar perseritjen dy here te fjales fjales QYTET.
« Editimi i fundit: 08-09-2004, 11:38:08 nga Berni »

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
njoni
#60 ne: 08-09-2004, 12:58:53
Cili esht qyteti me i bukur per ju?  

Durresi
[/i][/move]  8) 8)  <)>

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#61 ne: 09-09-2004, 08:19:38
TIRANA mos e diskutoni mbyllni temen se nuk do as men as kalem...shikoheni dhe nga votat me duket se eshte e fituar  :D :pafshim

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#62 ne: 09-09-2004, 10:05:20
Lisa po eshte fakt se tirana mori te terat votat, sepse nga vendet tjera ka me pak ketu ;)

 • Postime: 5949
SmiLey
#63 ne: 09-09-2004, 10:17:12
Eh posi posi, ajo nuk eshte e vetmja arsye LOLO... :occ
Ajo qe eshte e vertete eshte, Tirana duhet te fitoj... eshte me e bukura!  :love:
Votat e dyta ia dhuroj Vlores me Saranden..., se nuk vendos dot kush eshte me e bukur  :???

:lule Rrofte TIRANA!!! :lule

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 09-09-2004, 13:35:40 nga Smiley »

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#64 ne: 09-09-2004, 10:18:54
Smiley rroft zemer Tirana po me gjith Prishtinen  :occ
milanisti
#65 ne: 09-09-2004, 10:23:49
O JU Nga Tirona prisni dhe kete muaj dhe do ta shikojm kush esht qyteti me i bukur :detari :detari

 • Postime: 749
London-Tironc
#66 ne: 09-09-2004, 18:10:18
Rresheni.

Po me vjen shume keq qe hapesi i temes nuk e ka konsideruar perlen e trojeve shqiptare, Rreshenin, te denje per tu prezantuar ne liste ne menyre qe te konkuroje ne menyre dinjitoze perkrah simotrave te tjera,Corovodes,Hasit,Gllogovcit,Librazhdit,Rubikut,Metvexhes e Lapardhase.  <>

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#67 ne: 09-09-2004, 20:16:11
O JU Nga Tirona prisni dhe kete muaj dhe do ta shikojm kush esht qyteti me i bukur :detari :detari

Pse mo cdo i ndodhi Tiranes....aman me thuaj permbytje termet aaaa me qafsh se kemi dhe familjet atje....apo do dali ndonje trim nga ju te elbasanit ti veri nje bombe :lalala
Tirana  me gjith Tironsit mrena numri nje ...

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
njoni
#68 ne: 10-09-2004, 18:43:23
Durresi 8)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 505
CL
#69 ne: 12-09-2004, 04:05:30
thoni ca te doni po durrsi o klas fare , po te ishte ashu pse vin gjith ato tironca e kosovar ne ver me bo plazh? pse nuk shkojn neper pishina po marrin rrugen deri ndurres ?


« Editimi i fundit: 12-09-2004, 07:53:47 nga CAPKENE »

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#70 ne: 12-09-2004, 09:05:40
Capkene shkojne ne durres se eshte me i liri...nuk ka shume harxhime i furgon i cop buke me djath e damote ne je rehat....

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#71 ne: 12-09-2004, 15:29:30
Lol,po ca t'bejne robt e shkrete
"Keshtu eshte jeta plako,kshu eshte kur s'ke pare,buk ron ,shalqi dhe xhiro me komardare"

 • Postime: 2
 • Gjinia: Mashkull
frankfurter
#72 ne: 13-09-2004, 11:44:57
Gjakova ;o)

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#73 ne: 13-09-2004, 21:41:07
Lol,po ca t'bejne robt e shkrete
"Keshtu eshte jeta plako,kshu eshte kur s'ke pare,buk ron ,shalqi dhe xhiro me komardare"
ahahahaahahaha

 • Postime: 505
CL
#74 ne: 13-09-2004, 21:47:39
Lol,po ca t'bejne robt e shkrete
"Keshtu eshte jeta plako,kshu eshte kur s'ke pare,buk ron ,shalqi dhe xhiro me komardare"

ahahahha e paske msu permenc shtrige eee

sa her e ke nigju mi ?
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban