×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (11.9%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.7%)
Shkodra
35 (7.7%)
Durresi
21 (4.6%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.5%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
2 (0.4%)

Numri i anetareve qe votuan: 369

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55887

Kush është qyteti më i bukur shqiptar?

Vizitor · 608 · 55887

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#75 ne: 13-09-2004, 21:55:34
E kom msu theeeeeeeee
huh,normale, vdes maroj per ata & Elita 5 :)

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#76 ne: 16-09-2004, 15:45:08
Ehhhhhhhhhh e hedh edhe kjo nga nje gur...,po mos ki merak,se kjo hedh guricka,nuk me vrasin ato.Ato gurat qe me gjuan AD,sikur jane prej betoniiiiiiiiii

 • Postime: 749
London-Tironc
#77 ne: 17-09-2004, 18:52:24
Bulqiza, Bulqiza...:D

 • Postime: 505
CL
#78 ne: 18-09-2004, 00:10:29
ahahahahahahahaha jo mo kurvleshi

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#79 ne: 18-09-2004, 00:13:23
Ehhhhhhhhhh e hedh edhe kjo nga nje gur...,po mos ki merak,se kjo hedh guricka,nuk me vrasin ato.Ato gurat qe me gjuan AD,sikur jane prej betoniiiiiiiiii

Epo shyqyr se i pranoket shakat e mija  :lule :lule

Po mi moter po,pa problem fare mos e vrit trunin,se mu regj lekura me juve mua,ene me ty ene me AD s'ju besoj me tani...


London,pse shkove nga Bulqiza ti tani mer?Pupuupupu,a ke le n'Tirone ti,a ke le n'Bulqize,se ma bone mendjen lomsh,s'po mor vesh gjo...

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#80 ne: 18-09-2004, 01:26:57
si na e merzitet e!!!!!!!!!!!!! :D

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull
Bojaxhiu
#81 ne: 18-09-2004, 06:16:17
Hajde nona vet ka lezet lol :lalala            Paskan filluar te gjitha vajzat duke folur e paskan pushtuar fare kte teme sidomos kte faqe (7) keshtu ka lezet vazhdoni vazhdoni se ju shkon kur luftoni!!! <>
Megjithate ka lezet kur grricen vajzat me njera tjetren!!!! ><  Edhe te hyme ke tema tani uhh Elbasani sdiskutohet #1 ska vend tjeter si ai  <)> Mire pra ika nje here une gjith te mirat te gjithve :pafshim
Gjumashi
#82 ne: 18-09-2004, 06:26:06
« Editimi i fundit: 18-09-2004, 06:27:12 nga Gjumashi »

 • Postime: 505
CL
#83 ne: 19-09-2004, 06:40:21
gjumashiiiiiiiiiiii i     o zot sa ven i bukur qe ishte te betohem me pelqeu shum , ja kalon tiranes

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#84 ne: 19-09-2004, 06:42:19
Tiiiiiraaaaaaaaaaaa ana

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull
Bojaxhiu
#85 ne: 19-09-2004, 07:28:32
ELBASANIIIII  :pafshim <)>

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#86 ne: 20-09-2004, 06:20:44
Eeeee atij hallall ja beri zoti po ce do nuk ja beri Elbasanit se beri Tiranen me te bukur :D

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull
Bojaxhiu
#87 ne: 20-09-2004, 06:58:16
Eeeee atij hallall ja beri zoti po ce do nuk ja beri Elbasanit se beri Tiranen me te bukur :D

Uaaa moj mami foli lisa e gjithditura  :P  mja lisa rrushi se po mos ja kishte bere tiranes hallall zoti nuk do ishte kryeqyteti po ngaqe ja beri hallall eshte aty ku eshte!!! Elbasani ama edhe nuk eshte kryeqytet edhe prap aty aty me tiranen eshte  :D byeee :pafshim
Gjumashi
#88 ne: 20-09-2004, 08:38:42
gjumashiiiiiiiiiiiii     o zot sa ven i bukur qe ishte te betohem me pelqeu shum , ja kalon tiranes


Nuk thone kote.
:love: Si Struga s'ka   :love:

Dhe pak dhe do e behet e bukur :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#89 ne: 20-09-2004, 17:22:09
gjumashiiiiiiiiiiiii     o zot sa ven i bukur qe ishte te betohem me pelqeu shum , ja kalon tiranes


Nuk thone kote.
:love: Si Struga s'ka   :love:

Dhe pak dhe do e behet e bukur :DGjumashi ke te drejte!
Struga eshte me te vertet e bukur,me ka pelqyer dhe me ka lene mbresa te bukura.Struga,Tetova,Shkupi,Ohri,ishin shume te bukura.Edhe djemte i kishte simpatik.
Ne pergjithesi vendet qe flitej shqip,d.m.th viset shqiptare te Maqedonise,me kane pelqyer vertet.
Njerezit ishin te sjellshem.Shtepite te thjeshta e te bukura.Klima po ashtu(une kam qene ne vere,nuk e di si eshte dimri).
Kur degjoja qe flitej shqip me dukej vetja njelloj sikur isha ne Shqiperi.
Gjumashi
#90 ne: 21-09-2004, 02:43:30

Citim

Gjumashi ke te drejte!
Struga eshte me te vertet e bukur,me ka pelqyer dhe me ka lene mbresa te bukura.Struga,Tetova,Shkupi,Ohri,ishin shume te bukura.Edhe djemte i kishte simpatik.
Ne pergjithesi vendet qe flitej shqip,d.m.th viset shqiptare te Maqedonise,me kane pelqyer vertet.
Njerezit ishin te sjellshem.Shtepite te thjeshta e te bukura.Klima po ashtu(une kam qene ne vere,nuk e di si eshte dimri).
Kur degjoja qe flitej shqip me dukej vetja njelloj sikur isha ne Shqiperi.
Citim

Faleminderit per Vlersimin.
Me pak fjal.
Struga veres eshte e nxet, kurse dimrit eshte shume e ftohte.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#91 ne: 21-09-2004, 04:44:33
Eeeee atij hallall ja beri zoti po ce do nuk ja beri Elbasanit se beri Tiranen me te bukur :D

Uaaa moj mami foli lisa e gjithditura  :P  mja lisa rrushi se po mos ja kishte bere tiranes hallall zoti nuk do ishte kryeqyteti po ngaqe ja beri hallall eshte aty ku eshte!!! Elbasani ama edhe nuk eshte kryeqytet edhe prap aty aty me tiranen eshte  :D byeee :pafshim

une me e gjithditura nuk jam por di ta bej dallimin midis "aty afer" dhe me e bukura  mos u merzit gjera qe ndodhin....:???
milanisti
#92 ne: 21-09-2004, 04:48:43
Cdo qytet ka bukurin e vet dhe traditat e veta?? dhe cdo anetare i forumit qytetin e vet do te mbroj?? Po nje gje  e kemi te perpashket jemi Shqiptare??  :lule :lule
Gjumashi
#93 ne: 21-09-2004, 04:54:41
 <> <> <> <> <> <> <>

Ky eshte Qellimi jon
Per mua: ``Jan njerezit e bukur , te mire dhe bujar, se jan ata qe zbukurojn Qytetin``

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#94 ne: 21-09-2004, 06:00:43
Sa inat qe kemi te drejte me dhene vote vetem per nje qyqtet :(
anyway Shkodraaaaaa
jo per gje po skam qene ne qytete tjera pervec tiranes edhe s'me ka pelqy gje tjeter pervec liqenit ( edhe ate  liqen qe e ka, e ka artificial)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#95 ne: 21-09-2004, 06:19:44
sa politikane ju kemi ju te dy Berni dhe gjumashi gjithmon per konsensus ju :)
milanisti
#96 ne: 21-09-2004, 06:41:20
sa politikane ju kemi ju te dy Berni dhe gjumashi gjithmon per konsensus ju :)

Pse tashi po e merr vesh ti qe jam Politikan un??

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#97 ne: 21-09-2004, 08:37:29
Sa inat qe kemi te drejte me dhene vote vetem per nje qyqtet :(
anyway Shkodraaaaaa
jo per gje po skam qene ne qytete tjera pervec tiranes edhe s'me ka pelqy gje tjeter pervec liqenit ( edhe ate  liqen qe e ka, e ka artificial)
lol   Ja e shef .....Amela ...ka te drejte   :occ
milanisti
#98 ne: 21-09-2004, 15:06:20
Cfare te drejte ka qe duhet te japesh dy vota??  :??? :???

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#99 ne: 21-09-2004, 17:18:07
Cfare te drejte ka qe duhet te japesh dy vota??  :??? :???
Jo mor Berni po per tiranen e kisha fjalen  :P
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban