×
Hyrja
Profili

Kush ishin shqiptaret e Pakistani?

Kush ishin shqiptaret e Pakistani?

· 1 · 149

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 27-04-2020, 23:46:13
Kush ishin ato iliro-shqiptare qe shkuan me Aleksandrin e Madh deri ne Azine, atje ku sot ndodhet Pakistani https://www.zerion.net/historia-shqiptare/aleksandri-i-madh-gjuha-burashaski-dhe-iliret-e-pakistanit/

Temat e fundit