Kush ishin shqiptaret e Pakistani? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush ishin shqiptaret e Pakistani?

Kush ishin shqiptaret e Pakistani?

· 1 · 351

  • Postime: 28043
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-04-2020, 23:46:13
Kush ishin ato iliro-shqiptare qe shkuan me Aleksandrin e Madh deri ne Azine, atje ku sot ndodhet Pakistani https://www.zerion.net/historia-shqiptare/aleksandri-i-madh-gjuha-burashaski-dhe-iliret-e-pakistanit/

Temat e fundit