Pse eshte e rendesishme feja? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pse eshte e rendesishme feja?

Pse eshte e rendesishme feja?

· 3 · 293

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2020, 21:11:17
Pse eshte e rendesishme feja per njeriun?

  • Postime: 28584
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-04-2020, 20:49:06
Besimi fetar apo religjioni eshte me shume rendesi per njeriun sepse eshte feja qe i jep njeriut me besimin, moralin, tradita, zakone e rituale, miresjellje, afrimitet dhe ndjesi perkatesie ne nje bashkesi.

Me shume mund te gjeni ne lidhjet e meposhtme:
https://www.zerion.net/teologjia/
https://www.zerion.net/islami/
https://www.zerion.net/krishter/
https://www.zerion.net/fe-dhe-kulte-te-tjera/

  • Postime: 204
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 15-03-2021, 21:05:48

Temat e fundit