Pyetje-Pergjigje per Ekonomine - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Pyetje-Pergjigje per Ekonomine

   Pyetje-Pergjigje per Ekonomine

  · 2 · 561

  • Postime: 25468
  • Karma: +0/-0

  ne: 22-03-2020, 19:07:05
  Bej Pyetje merr Pergjigje rreth ekonomise dhe biznesit

  • Postime: 28653
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 23-04-2020, 20:14:09
  Ndiqni lidhjet e meposhte, ku mund te gjeni tema interesante ne lidhje me ekonomine dhe nga ku mund te merrni pergjigje per pyetjet qe keni:
  https://www.zerion.net/biznes/
  https://www.zerion.net/shitblejonline/
  https://www.zerion.net/finance/
  https://www.zerion.net/biznesi-ne-nisje/
  https://www.zerion.net/drejtimi-dhe-manexhimi-i-biznesit/

  Temat e fundit