Sa jave ka viti? - Pyetper

×
Hyrja
Profili

Sa jave ka viti?

Sa jave ka viti?

· 2 · 331

  • Postime: 21592

ne: 23-03-2020, 11:38:19
Sa jave ka nje vit?

  • Postime: 26710
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-04-2020, 14:56:16
Nje vit ka zakonisht 52 jave, por ka dhe disa vite te vecante qe kane 53 jave.

Temat e fundit