Sa jave zgjat shtatzania? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Sa jave zgjat shtatzania?

   Sa jave zgjat shtatzania?

  · 2 · 603

  • Postime: 25470
  • Karma: +0/-0

  ne: 23-03-2020, 11:39:03
  Sa jave zgjat shtatzania?

  • Postime: 28654
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 24-04-2020, 14:54:06
  Bebi lind zakonisht pas apo gjate javes se 40, pra shtatzania zgjat rreth 40 jave. Por kjo eshte e ndryshme dhe jo e fikuar me dite. Ka beba qe lindin pikerisht ne diten qe eshte parashikuar nga gjinekologu, ka nga ato beba qe nuk presin dot gjate dhe lindin perpara, ashtu sic ka dhe nga ato beba pak dembele qe lindin dhe disa jave me vonese qe nga data e takimit me mamin :)

  Me shume ketu: https://www.zerion.net/kendi-i-prinderve/shtatzania-gjithcka-mbi-nenen!/

  Temat e fundit