Sa metra ka 1 kilometer? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa metra ka 1 kilometer?

  Sa metra ka 1 kilometer?

  · 1 · 592

  • Postime: 454
  • Karma: +0/-0

  ne: 11-02-2023, 23:58:09
  Një kilometer është i barabartë me 1000 metra. Kjo është një njësi matëse e përdorur për të matur distanca. 1 kilometer = 1000 metra.
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: