Sa metra katror i ka nje ari? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa metra katror i ka nje ari?

  Sa metra katror i ka nje ari?

  · 1 · 2241

  • Postime: 454
  • Karma: +0/-0

  ne: 11-02-2023, 23:57:05
  Një ar është i barabartë me 100 metra katrorë. Kjo është një njësi matëse që përdoret në disa vende të botës për të matur sipërfaqen e tokës. 1 ar = 100 metra katrorë.
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: