Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite?

Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite?

· 2 · 361

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-03-2020, 15:03:05
Sa shume kalori duhet te haje njeriu ne 1 dite?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-04-2020, 22:57:30
Varet se cfare pune beni. Por nje njeri me aktivetet normal, me pune normale i ka te mjaftueshme 1000-1500 kalori ne dite. Kush ben pune me shume aktivitet fizik, psh pune ne ndertim, ka nevoje per te pakten 2500 kalori ne dite.

Temat e fundit