Si behet kafja e mesme? - Pyetper

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Si behet kafja e mesme?

 Si behet kafja e mesme?

· 2 · 1217

  • Postime: 25420
  • Karma: +0/-0

ne: 24-03-2020, 20:19:09
Si behet kafja turke e mesme?

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-08-2022, 22:34:57
Duke i hedhur vetëm një lugë sheqer. Te paktën unë kështu e dua dhe kete e konsideroj kafe te mesme.

Temat e fundit