Post reply


Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 09-08-2022, 22:34:57 »

Duke i hedhur vetëm një lugë sheqer. Te paktën unë kështu e dua dhe kete e konsideroj kafe te mesme.
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-03-2020, 20:19:09 »

Si behet kafja turke e mesme?