×
Hyrja
Profili

Si behet restart Android?

Si behet restart Android?

· 2 · 108

  • Postime: 21592
InfoZ
ne: 24-03-2020, 12:43:50
Si behet restart nje telefon me sistem operativ Android?

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 08-04-2020, 21:04:30
Zakonisht ne telefonat me Android te markave nga Google Nexus, Google Pixel, Samsung Galaxy, dhe LG ristartimi eshte shume i thjeshte: kjo behet duke mbajtur mbi 5 sekonda butonat ngrij volumin dhe ate te fikjes se telefonit. Ndersa disa te tjere mund ta kene duke mbajtur shtypur per 5 sekonda butonin e ngritjes se volumit dhe ate te fikjes. Kaq do mjaftonte qe te ristartosh telefonin me Android kur e shihni te arsyeshme per t'i dhene nje ristart (psh kur nuk punon sic duhet, eshte i ngadalte, ben gjera te cuditshme). Ristarti ne keto raste mund te ndihmoje.

Temat e fundit