Si behet restart Samsung? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si behet restart Samsung?

Si behet restart Samsung?

· 2 · 292

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-03-2020, 12:43:25
Si behet restart Samsung?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-04-2020, 21:06:04
Zakonisht ne telefonat me Android si ato te Samsung Galaxy, ristartimi eshte shume i thjeshte: kjo behet duke mbajtur mbi 5 sekonda butonat e ngritjes se volumin dhe ate te fikjes se telefonit. Kaq do mjaftonte qe te ristartosh telefonin me Android kur e shihni te arsyeshme per t'i dhene nje ristart (psh kur nuk punon sic duhet, eshte i ngadalte, ben gjera te cuditshme). Ristarti ne keto raste mund te ndihmoje.

Temat e fundit