Si eshte jeta ne France? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte jeta ne France?

Si eshte jeta ne France?

· 2 · 107

  • Postime: 25188
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2020, 18:21:32
Si eshte jeta ne France?

  • Postime: 28220
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-04-2020, 20:35:14
Pergjigjen me te mire do ta jepnin shqiptaret qe jetojne ne France

Temat e fundit