×

Si hiqet blloku ne Facebook?

Si hiqet blloku ne Facebook?

· 2 · 79

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 24-03-2020, 11:49:36
Si hiqet blloku ne Facebook?

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 29-04-2020, 22:59:02
Nese dikush ju ka bere bllok, atehere vetem duke e hequr ai personi qe e ka vene mund te hiqet.
Nese jeni bllokuar te perdorni FB totalisht atehere ose kerkoni llogari pse jua kane mbyllur, ose nese e dini pse jua kane mbyllur atehere duhet te hapni nje te ri. Nuk ka zgjidhje tjeter.
 

Si te krijoni nje avatar personal ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 26-05-2020, 13:55:54
nga M A X
Te Gatuajm ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:00:27
nga M A X
Per Nenat ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 08-04-2020, 14:49:33
nga M A X
Flokë, Veshje, Makeup, Unike Blerje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:18:30
nga M A X
Era Online Blerje dhe shitje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:17:17
nga M A X