×

Si hiqet njolla e kafes?

Si hiqet njolla e kafes?

· 2 · 79

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 24-03-2020, 11:46:20
Si hiqet njolla e kafes?

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 30-04-2020, 00:16:41
Gjërat që ju duhen per te hequr njollat e kafese:

2 lugë gjelle larës enësh

2 lugë gjelle uthull e bardhë

2 lugë gjelle ujë

2 peceta të pastra

Hapi 1. Përthithni kafen me një leckë të thatë. Mos e fshini që ta përhapni akoma më shumë, por përthitheni butësisht. Nëse njolla është tharë, anashkalojeni këtë hap.

Hapi 2. Përgatisni solucionin. Përzieni 2 lugë gjelle detergjent enësh, uthull të bardhë dhe ujë.

Hapi 3. Aplikojeni përzierjen në njollën e kafesë. Përdorni një leckë për të aplikuar përzierjen në njollë. Pjesa më e madhe e njollave zhduken gjatë këtij hapi.

Hapi 4. Lajeni veshjen tuaj në lavvatrice sipas udhëzimeve në etiketë. /sot
 

Si hiqet myku i lekures?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 22:54:38
nga M A X
Si hiqet lemza?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 22:56:54
nga M A X
Si hiqet blloku ne Facebook?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 22:59:02
nga M A X
Si hiqet kolisteroli?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 22:51:08
nga M A X
Si hiqet zbokthi?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 22:52:01
nga M A X