Si jane formuar asteroided? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si jane formuar asteroided?

Si jane formuar asteroided?

· 3 · 235

  • Postime: 25427
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2020, 18:14:03
Si jane formuar asteroided?

  • Postime: 28584
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-04-2020, 23:02:30
Mendohet se asteroided jane krijuar qe ne fillimet e sistemit diellor sebashku me planetet dhe trupat e tjere qiellore qe perbejne ate.

  • Postime: 204
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 15-03-2021, 21:11:59

Temat e fundit