Zerion

Zeri yt => Pyetje/Pergjigje => Teme e nisur nga: M A X ne 25-03-2019, 19:20:48

Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: M A X ne 25-03-2019, 19:20:48
Ka ndonej ekspert ketu qe mund te na jape disa keshilla me vlere?
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: Monique ne 25-03-2019, 19:24:21
Po mo jemi ne qe kemi shku nga 120 kg lol
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: erlehta ne 25-03-2019, 20:50:42
Hani po mos u ngopni
Pini ca bidona uje ne dite
Ecni me vrap per ne pune e jo me makine se lat nam 😄😄
E mos hani nga ato tullat 😂😂😂
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-03-2019, 20:53:53
Tek kjo pika e trete ngec une se  e kam punen 1 ore me makine larg dhe nuk me dalin llogarite se per sa e bej me vrap tani. :P :P
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: Gjumashi ne 25-03-2019, 20:54:28
Max do na kthej forumi ne form hahaha. se 5 vite pa forumin kilet shkuan shume. lol
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: Monique ne 25-03-2019, 20:59:30
Dmth une qe e kam punen ne Rinas ,me ca me sugjeron te iki Erlehta lol
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: erlehta ne 25-03-2019, 21:46:27
Me qerre 😂
Me bicycle 😆
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: Monique ne 25-03-2019, 21:54:10
Pika ty.......LOL
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2019, 17:28:13
Vrap, palester dhe tre here ne dite oqe oqe ( mengjes dreke darke) me partneren. LOL
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: M A X ne 27-05-2019, 17:41:03
Si ta Skalitni Trupin me Vetëm 20 Minuta Stërvitje në Shtëpi
 

Këmbët e bukura, stomaku i sheshtë, kofshët e forta janë ëndrra e çdo vajze dhe kjo stërvitje do t’i bëjë këto të vërteta. Ne të gjithë jemi kaq të zënë këto kohë, por kjo stërvitje kërkon vetëm 20 minuta nga koha juaj, kështu që duhet të jetë shumë e lehtë për t’ia përshtatur ditës tuaj të super të zënë.

Dhe në qoftë se e praktikoni këtë rutinë për 4 javë, një trup perfekt me pamje të mahnitshme do të jetë shpërblimi juaj personal. Çelësi i suksesit është qëndrueshmëria.

Ne jemi gjithmonë në kërkim të ushtrimeve efektive dhe ky artikull ka të bëjë me disa prej tyre. Sigurohuni që të kontrolloni bonusin. Me shume http://supershendeti.com/2019/05/si-ta-skalitni-trupin-me-vetem-20-minuta-stervitje-ne-shtepi/
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: Ωμέγα ne 30-05-2019, 10:21:41
Dy deri 3 here jogging ne jave, plus nje here ne jave ne palester jane tamam per te mbajtur trupin ne forme. Ah, edhe kujdes me ushqimin, sepse mund te rrish gjithe kohen ne palester e te vraposh 7 dite ne jave, por po nuk bere kujdes me ushqimin nuk mbahet trupi ne forme.
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2019, 10:42:12
Nga pervoja personale kur je happy shton kg..ose je shume i zene me pune han vakt e pa vakt nganjehere nuk han hiç e veç me keq....mir e mora situaten ne dore...1 personal trainer 2/3 ne jave dhe 1 food diary me gjera qe i mendoja te keqija po ne te vertet nuk jane..normal kam ndaluar konsumimin e disa gjerave.


Tani çdo gje shkon per mrekulli.
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: Parloté ne 14-06-2019, 07:16:14
Ajo që ka funksionuar për mua: ha shpesh por pak, lëvizje, lëvizje...
Titulli: Si mbahet trupi ne forme?
Postuar nga: Brentiani ne 17-06-2019, 03:32:45
Oatmeal, ushqim me tershere, te mban te ngopur dhe ka shume fiber.