×

Si mbahet trupi ne forme?

· 14 · 1443

Si mbahet trupi ne forme?

· 14 · 1443

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 25-03-2019, 19:20:48
Ka ndonej ekspert ketu qe mund te na jape disa keshilla me vlere?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#1 ne: 25-03-2019, 19:24:21
Po mo jemi ne qe kemi shku nga 120 kg lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 25-03-2019, 20:50:42
Hani po mos u ngopni
Pini ca bidona uje ne dite
Ecni me vrap per ne pune e jo me makine se lat nam 😄😄
E mos hani nga ato tullat 😂😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3 ne: 25-03-2019, 20:53:53
Tek kjo pika e trete ngec une se  e kam punen 1 ore me makine larg dhe nuk me dalin llogarite se per sa e bej me vrap tani. :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#4 ne: 25-03-2019, 20:54:28
Max do na kthej forumi ne form hahaha. se 5 vite pa forumin kilet shkuan shume. lol
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#5 ne: 25-03-2019, 20:59:30
Dmth une qe e kam punen ne Rinas ,me ca me sugjeron te iki Erlehta lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 25-03-2019, 21:46:27
Me qerre 😂
Me bicycle 😆
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#7 ne: 25-03-2019, 21:54:10
Pika ty.......LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#8 ne: 26-03-2019, 17:28:13
Vrap, palester dhe tre here ne dite oqe oqe ( mengjes dreke darke) me partneren. LOL
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 27-05-2019, 17:41:03
Si ta Skalitni Trupin me Vetëm 20 Minuta Stërvitje në Shtëpi
 

Këmbët e bukura, stomaku i sheshtë, kofshët e forta janë ëndrra e çdo vajze dhe kjo stërvitje do t’i bëjë këto të vërteta. Ne të gjithë jemi kaq të zënë këto kohë, por kjo stërvitje kërkon vetëm 20 minuta nga koha juaj, kështu që duhet të jetë shumë e lehtë për t’ia përshtatur ditës tuaj të super të zënë.

Dhe në qoftë se e praktikoni këtë rutinë për 4 javë, një trup perfekt me pamje të mahnitshme do të jetë shpërblimi juaj personal. Çelësi i suksesit është qëndrueshmëria.

Ne jemi gjithmonë në kërkim të ushtrimeve efektive dhe ky artikull ka të bëjë me disa prej tyre. Sigurohuni që të kontrolloni bonusin. Me shume http://supershendeti.com/2019/05/si-ta-skalitni-trupin-me-vetem-20-minuta-stervitje-ne-shtepi/
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 398
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#10 ne: 30-05-2019, 10:21:41
Dy deri 3 here jogging ne jave, plus nje here ne jave ne palester jane tamam per te mbajtur trupin ne forme. Ah, edhe kujdes me ushqimin, sepse mund te rrish gjithe kohen ne palester e te vraposh 7 dite ne jave, por po nuk bere kujdes me ushqimin nuk mbahet trupi ne forme.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#11 ne: 07-06-2019, 10:42:12
Nga pervoja personale kur je happy shton kg..ose je shume i zene me pune han vakt e pa vakt nganjehere nuk han hiç e veç me keq....mir e mora situaten ne dore...1 personal trainer 2/3 ne jave dhe 1 food diary me gjera qe i mendoja te keqija po ne te vertet nuk jane..normal kam ndaluar konsumimin e disa gjerave.


Tani çdo gje shkon per mrekulli.
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#12 ne: 14-06-2019, 07:16:14
Ajo që ka funksionuar për mua: ha shpesh por pak, lëvizje, lëvizje...
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#13 ne: 17-06-2019, 03:32:45
Oatmeal, ushqim me tershere, te mban te ngopur dhe ka shume fiber.
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super