Si mund te behesh i pasur? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si mund te behesh i pasur?

Si mund te behesh i pasur?

· 2 · 152

  • Postime: 21932

ne: 23-03-2020, 13:37:32
Si mund te behesh i pasur?

  • Postime: 27000
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-04-2020, 15:48:37
I pasur mund te behesh:

Me shume shume pune.
Me trashegimi.
Me martese.
Me shume shume fat. (te vjen pasuria nga se pret fare)
Ose kombinim i ketyre mesiper. Te gjitha bashke apo disa prej tyre bashke.

Tema te tjera qe mund te ndihmojne per krijuar nje ide se si mund te pasurohemi:
https://www.zerion.net/biznes/si-te-krijojme-pasuri/
https://www.zerion.net/biznes/si-mund-te-behesh-milionier/

https://www.zerion.net/biznes/

Temat e fundit