×

Si puthet me gjuhe?

Si puthet me gjuhe?

· 3 · 84

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 24-03-2020, 11:38:22
Si puthet me gjuhe?

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 29-04-2020, 23:02:19
Shikoni videon per te pare si behet ajo qe quhet french kiss
 

Si puthet nje femer?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 18:08:25
nga M A X
Si puthet nje mashkull?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 23:22:50
nga M A X
Si mesohet lehtesisht nje gjuhe e huaj?

Nisur nga ΩμέγαRubrika Pyetper

Postimi i fundit 21-02-2020, 19:57:30
nga erlehta
10 Gjuhë më të folura per nga numbri në gjithë Botë: © 2012

Nisur nga phpRubrika Gjuhë të Huaja

Postimi i fundit 30-12-2012, 22:52:28
nga php
Vetëm 16 vjeç dhe flet 20 gjuhë të huaja!

Nisur nga ßåßy ღRubrika Mix

Postimi i fundit 13-03-2012, 22:54:27
nga Shej