Si shperndahen farat e bimeve? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si shperndahen farat e bimeve?

Si shperndahen farat e bimeve?

· 3 · 461

  • Postime: 25426
  • Karma: +0/-0

ne: 22-03-2020, 19:30:09
Si shperndahen faret e bimeve?

  • Postime: 28588
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-10-2020, 13:23:17
Mund te kete disa menyra.
Psh nga dora e njeriut apo makinerite qe ai perdor.
Nga shpendet, kafshet apo insektet.
Nga era dhe stuhite.
Dhe se fundmi nga uji. Keto jane menyrat qe me vijne ne mendje tani, por mund te kete dhe te tjera.

  • Postime: 204
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 15-03-2021, 18:25:15

Temat e fundit