Si ta lidhim kravaten?! - 2 - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ta lidhim kravaten?!

Si ta lidhim kravaten?!

· 36 · 17700

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#25 ne: 11-03-2013, 13:24:58
alo
Si te lidhni kravaten me 6 hapa.

Nisur nga GjumashiRubrika E Bukura

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#26 ne: 11-03-2013, 13:26:39
Sa rehat qeke o Nexhi....po ben perparime nga "pershendetje" kalove te "alo"....hajt shnet e pare

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#27 ne: 12-03-2013, 10:33:16
pershe,,,,,,,,

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 12-03-2013, 10:39:06
pershe,,,,,,,,

Persh zemer cfare deshironi?
Kallamar te skuqur apo te pjekur?

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#29 ne: 18-03-2013, 09:27:40
pershendetje

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#30 ne: 18-03-2013, 09:29:51
alo

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#31 ne: 20-03-2013, 13:12:06
alo

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#32 ne: 21-03-2013, 10:45:32
pershendetje

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 21-03-2013, 14:25:28
Nexhi mund te ma thuash alfabetin deri ke germa P e madhe e shtypit, dhe p e vogel e shtypit? flm

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#34 ne: 25-03-2013, 09:57:35
pershendetje,,,

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 15-10-2020, 22:28:08
Guide me video

Temat e fundit